Weby a e-shopy

I váš web může být designově vyladěný, přehledný a výkonný. A je jedno, zda jde o malý nebo velký projekt – do všeho jdeme naplno. Prostudujeme a zanalyzujeme cíle i vaše možnosti. Navrhneme postup a vhodné systémy, se kterými uspějete. A samozřejmě vám nastavíme klíčové metriky, díky nimž pak celý projekt dlouhodobě vyhodnocujeme a optimalizujeme.

Filosofická fakulta UK díky nám potěšila své studenty novým responzivním webem.
FFUK

Informační systémy

Moderní cloudové řešení. Rychlý vývoj. Vysoká stabilita. Přístup ze všech zařízení. Přehledný a snadno ovladatelný systém, který vám sedne, ale hlavně vám ušetří čas i náklady. Usnadníme vám sledování zakázek i cash flow dat a pomůžeme vám se skladovým hospodářstvím a s řízením procesů a výroby.

Workpress Aviation s naším informačním systémem dodává své součástky v tom nejvyšším možném standardu.
WPA

Mobilní aplikace

Ať už iOS nebo Android, telefon nebo tablet, desktop či web, aplikace od nás pro vás mohou být dobrým pomocníkem i zdrojem zábavy. Zařídíme jejich distribuci do AppStore a Google Play a pomůžeme vám s podporou a rozvojem. Aplikace umíme napojit na další systémy nebo na vaši facebookovou stránku. A v případě potřeby je zvládneme nahradit responzivním webem.

Česká televize využívá naši aplikaci pro zobrazení volebních výsledků již od roku 2013.
grafy

Kreativní design a korporátní identita

S námi uděláte dojem. Navrhujeme design všech tiskovin a propagačních materiálů v souladu s korporátní identitou společnosti či produktu. Nemáte ji? Vytvoříme ji.

Naši designeři mají přesah do obalového designu, navrhnou tak řešení výroby i to, jak produkt prezentovat. Zařídíme pro vás v případě zájmu focení (produktů, prostor nebo lidí), dohlédneme na výstupy a zařídíme postprodukci i úpravy. Připravíme CGI, vizualizace a 3D modelace a ty následně i implementujeme.

Značce Crosscafe jsme pomohli nejen na svět, ale stáli jsme u jejích nejúspěšnějších kampaní.
Crosscafe
Zaujalo? Pojďme spolupracovat
Nastartovat spolupráci