Weby a e-shopy

I váš web může být designově vyladěný, přehledný a výkonný. A je jedno, zda jde o malý nebo velký projekt – do všeho jdeme naplno. Prostudujeme a zanalyzujeme cíle i vaše možnosti. Navrhneme postup a vhodné systémy, se kterými uspějete. A samozřejmě vám nastavíme klíčové metriky, díky nimž pak celý projekt dlouhodobě vyhodnocujeme a optimalizujeme.

Filosofická fakulta UK díky nám potěšila své studenty novým responzivním webem.
FFUK

Mobilní aplikace

grafy

Ať už iOS nebo Android, telefon nebo tablet, desktop či web, aplikace od nás pro vás mohou být dobrým pomocníkem i zdrojem zábavy. Zařídíme jejich distribuci do AppStore a Google Play a pomůžeme vám s podporou a rozvojem. Aplikace umíme napojit na další systémy nebo na vaši facebookovou stránku. A v případě potřeby je zvládneme nahradit responzivním webem.

Česká televize využívá naši aplikaci pro zobrazení volebních výsledků již od roku 2013.

Informační systémy

Moderní cloudové řešení. Rychlý vývoj. Vysoká stabilita. Přístup ze všech zařízení. Přehledný a snadno ovladatelný systém, který vám sedne, ale hlavně vám ušetří čas i náklady. Usnadníme vám sledování zakázek i cash flow dat a pomůžeme vám se skladovým hospodářstvím a s řízením procesů a výroby.

Workpress Aviation s naším informačním systémem dodává své součástky v tom nejvyšším možném standardu.
WPA

Kreativní design a korporátní identita

S námi uděláte dojem. Navrhujeme design všech tiskovin a propagačních materiálů v souladu s korporátní identitou společnosti či produktu. Nemáte ji? Vytvoříme ji.

Naši designeři mají přesah do obalového designu, navrhnou tak řešení výroby i to, jak produkt prezentovat. Zařídíme pro vás v případě zájmu focení (produktů, prostor nebo lidí), dohlédneme na výstupy a zařídíme postprodukci i úpravy. Připravíme CGI, vizualizace a 3D modelace a ty následně i implementujeme.

Značce Crosscafe jsme pomohli nejen na svět, ale stáli jsme u jejích nejúspěšnějších kampaní.
Crosscafe

Vizuální identita

Lidé často soudí podle vzhledu na základě prvního dojmu. Láska si nevybírá. Chcete, aby vás lidé milovali? Vsaďte na dokonale zpracovanou firemní identitu. Vizuální identita je jednotný vizuální styl firmy či projektu, který ho jasně definuje a odlišuje od konkurence. Vyjadřuje to, jaká firma je, jakou má povahu a co je její podstatou. Jasně ji identifikuje mezi miliony dalších produktů a společností, a to je v dnešní vysoce konkurenční době důležitější než kdykoliv jindy.

Značce PPARENA jsme pomohli nejen na svět, neustále a dlouhodobě pracujeme na její firemní identitě. I proto patří ve svém oboru k největším svého druhu na světě.
PPA

Průmyslový design

Koloc

Průmyslový design je specifickou tvůrčí výtvarnou disciplínou, která v sobě spojuje mnoho nejrůznějších vědeckých a technických oborů. 

Zaměřujeme se především na konstukce (CAE), výroby (CAM) a na průmyslový design, ECOdesign, mechaniku, části a mechanismy strojů, výrobní technologie a na speciální technologie jako je např. 3D tisk a 3D skenování a mnohem více.

Značce KOLOC Oil jsme navrhli nový totem k jejich síti čerpacích stanic.

Architektonické vizualizace

Tvoříme pro developery vizualizace jejich projektů. Kompletně zpracujeme návrh dle dokumentace, se zákresem přímo do fotografie vybrané lokality. Výstupem je fotorealistická vizualizace, animace, 3D modelování, vizualizace architektonických a urbanistických studií či vizualizace zahrad.

Jednat se může o stávající zástavbu nebo nový stavební pozemek.

Valcha Development pomáháme s vyzualizací jejich developerského projektu.
Nova valcha

3D design

Dron

Jakýkoliv nápad dokážeme přenést do 3D digitálního světa. Umíme navrhnout a vymodelovat prakticky cokoliv, od firemních maskotů, reklamních produktů po užitné výrobky. Potřebujete ve své kamapni použít snový svět, umíme ho vymyslet.

Potřebujete pro svůj produkt připravit vizuální studii? Jsme tím pravým, kdo ji pro vás zpracuje.

S Workpress Aviation pracujeme na vývoji dronu schopného přepravovat lidi nebo náklad.

Online marketing

Spravujeme PPC a Facebook kampaně, zajišťujeme celou online strategii. Orientujeme se na výkonnostní kampaně v oblasti lead generation a budováním značky na sociálních sítích.

Jsme přesvědčeni, že nejdříve musíme klienta poznat a až poté můžeme navrhnout ideální řešení.

Pro značku PPArena budujeme trvale její online profil, pomohli jsme jí k 25 tisícům fanoušků a stále tvoříme další kampaně na poskytované služby.
PPA
Zaujalo? Pojďme spolupracovat
Nastartovat spolupráci